I: Honda CBR600RR i konkurencija

Novosti, komentari novih i starih motora...
Citizen Pg
Grijač guma
Grijač guma
Vozim: Suzuki gsxr750

Re: I: Honda CBR600RR i konkurencija

Post by Citizen Pg » 29 Mar 2016 23:24

Gsxr mi se cini bas dobar. Meni se licno boje nesto posebno ne svidjaju, ali jbg covijek nije u mogucnosti da bira i motor i boje. Ako ga prevodis dobijas nove registarske tablice tako da ne moras dodatno placati nista osim prevoda. A tvoja volja oces li custom tablice koje se dodatno naplacuju.

srdjan1987
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Honda VFR1200F

Post by srdjan1987 » 30 Mar 2016 00:37

Jedino sto znam, ja sam se cuo sa vlasnikom preko vibera, broj sa oglasa. Vjerovatno je to bio prvi vlasnik pa je odgovorio da je motor prodat. Ali GSXR izgleda mocno, nemam info za njega nazalost kao ni za Yamahu r6 u postu dolje.

Pricao sam sa vlasnikom CBR iz Bara, ali jos uvjek nisam nasao nekog da da preporuku na ovaj motor:

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/589445" onclick="window.open(this.href);return false;

A iovog sam mogao prijetiti u oglasima:

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/593138#" onclick="window.open(this.href);return false;

-Alexandar--
Grijač guma
Grijač guma

Post by -Alexandar-- » 30 Mar 2016 10:32

Citizen Pg wrote:Gsxr mi se cini bas dobar. Meni se licno boje nesto posebno ne svidjaju, ali jbg covijek nije u mogucnosti da bira i motor i boje. Ako ga prevodis dobijas nove registarske tablice tako da ne moras dodatno placati nista osim prevoda. A tvoja volja oces li custom tablice koje se dodatno naplacuju.
I dobar jeste to sigurno,ni meni se takoodje cak ni malo ne svidjaju ove boje,ali sto kaze i sam vlasnik nije htio boju koju svi imaju :)
Jasno je to oko registracije,nego se placa taj prelijepi prevod pa izadje to sve malo dosta para.
srdjan1987 wrote:Jedino sto znam, ja sam se cuo sa vlasnikom preko vibera, broj sa oglasa. Vjerovatno je to bio prvi vlasnik pa je odgovorio da je motor prodat. Ali GSXR izgleda mocno, nemam info za njega nazalost kao ni za Yamahu r6 u postu dolje.

Pricao sam sa vlasnikom CBR iz Bara, ali jos uvjek nisam nasao nekog da da preporuku na ovaj motor:

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/589445" onclick="window.open(this.href);return false;

A iovog sam mogao prijetiti u oglasima:

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/593138#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne znam meni je to malo premalo tih 11800 i 11525 km za 8 godina star motor,na slike ne izgledaju bas nesto a mozda su stvarno top.treba poc i vidjet.

Ova crna Yamaha sto sam ja postavio je na moju veliku zalost prodata,ali isti vlasnik (dva brata) ima i Suzuki GSXR 750 2007 crne je boje,ima fabricki i akrapovic auspuh...fino izgleda.Evo broj momka 069480914 Luka Vukcevic pa se mozete chuti i pogledat motor.Kaze da je drugi vlasnik i da je prvi bio neki Popovic iz Podgorice.

srdjan1987
Biker wannabe
Biker wannabe

Post by srdjan1987 » 30 Mar 2016 11:49

Hvala, provjericemo, a jos uvjek nam je vazna istorija motora..

Drug je kupio prosle godine gsxr600, prelijep, pregledali su ga dobro, ali nista nisu znali o njegovom odrzavanju. Nakon kratkog vremena agregat je poceo da stenje...na kraju su saznali da je prosli vlasnik ostao bez ulja u motoru...
A vidio sam kako se kod nas bave tim da razvaljen motor prepravljaju i kunu se da je kuma vozila do pjace :D hahaha, znaju ga lijepo nasminkati da se covjek lako zezne...ljudi zaradjuju od prevare ;) ne bi ih imenovao, a vidim ih po dileru. Samo pozornost svima...

Moja preporuka je nov motor, pa nek se covjek i strpi dvije tri godine za vecu lovu i onda se smiri kada trguje...ali ok je kada znas da je taj polovni motor pazen sa ljubavlju :) i vozen kako je i namjenjen

srdjan1987
Biker wannabe
Biker wannabe

Post by srdjan1987 » 02 Apr 2016 16:27

Nije ono sto je trazio, ali provjeren motor i dobar za ovu sezonu, 3000e

2008 Kawasaki Z750

-Alexandar--
Grijač guma
Grijač guma

Post by -Alexandar-- » 10 Apr 2016 09:52

Neka mu je sa srecom i da ga dobro sluzi ;)
Imam pouzdanu informaciju da se vec neki bezobrazani auspuh kupio i da ce se montirati poslije registracije heheheheh :clap: :dance: :D

-Alexandar--
Grijač guma
Grijač guma

Post by -Alexandar-- » 27 May 2016 22:23

Zna li mozda neko nesto malo vise o ovom motoru ?

http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/630366#" onclick="window.open(this.href);return false;

Post Reply