Suzuki GSR600

Sto se sve danas vozi.....
Post Reply
Kolasinac
Grijač guma
Grijač guma
Vozim: Honda VT750C

Re: Suzuki GSR600

Post by Kolasinac » 17 Oct 2016 13:43

Irelevantije wrote:Al interesantno kako su svi u fazonu "Znači nećeš više na motor".
:lol:
Pa to isto kao da liku koji je slupao kola kažeš "Znači nećeš više u kola sjedat", samo još 5 puta gore.
Gledah skoro na YouTube neki snimak momka koji je pao i priča o tome kako neće više da vizi motor, a samo se ugruvao... Možda će, veli, na stazu, ali van nje neće. Onda se sjetim čovjeka koji je prije par godina došao motorom po snijegu u pab u BG, a ležao je u gipsanom koritu nakon pada s motora i sin mu je s motora poginuo...
Image

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki GSR600

Post by Irelevantije » 27 Aug 2018 09:00

Ljudi moji dobri, nakon dvije godine suđenja sa osiguranjem, napokon sam pobjedio u sporu i pristali su da mi isplate štetu.
Godinu i tri mjeseca sam samo vještaka čekao da izađe na teren da pogleda motor, jer su ovi carevi iz osiguranja odbili da isplate kompletnu štetu, sa pričom da su oštećenja nastala u servisu.
ZAMISLI TO!

Uglavnom, da ne smaram i težinjam, ja pobjedio, oni izgubili.
Sve što je iole ogrebano na njega bilo sam zamijenio (sem crash bar-a, jer njemu je i "posao" da bude izgreban, a i neka ostane, da se vidi kad i ako ga budem prodavao).
A onda sam se toliko uželio motora i vožnje, da nisam ni stigao da se pohvalim. Evo od Maja ne silazim sa njega, kunem vam se, malo mi fali da ga u krevet parkiram.
Bio malo do Hrvatske, malo po Bosni, uglavnom, kad god imam malo slobodnog vremena, odem neđe da se provozam, pa makar do Nikšića na pivo.
Planiram jedan vikend, ako mi posao dozvoli, da probam i ove enduro ture, ako me primate i ako imam đe motor da iznajmim.

Nego, imam sad mali problem.
Neko mi je ukrao ključ (da mi je znat što će mu, sem da meni napakosti), pa bih da napravim kopiju.
E sad, Prokom mi traži 100 eura za to (60 ključ+40 kodiranje), pa me interesuje znate li može li se to đe napravit jeftinije, jer mi baš kretenski da dajem 100 eura za ključ, koji već neko ima. Rađe ću cijelu bravu i imobilajzer promijenit.
Nekako bih se osjećao zlostavljeno da sutra saznam da sam to mogao odradit neđe za 30 eura.
Znate li što mi je činjet?

jovan
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Vozim: Honda XR 600 R
Yamaha XTZ 750 ST
Buell XB12X

Post by jovan » 27 Aug 2018 14:08

Za enduro ture imaš Ivana u NK, DrMračni na forumu.
A ključ je neko ukrao da ti lakše ukrade motor.

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki GSR600

Post by Irelevantije » 27 Aug 2018 15:29

jovan wrote:Za enduro ture imaš Ivana u NK, DrMračni na forumu.
A ključ je neko ukrao da ti lakše ukrade motor.
A okle. Kako će mu u trag ući? Morao bi me tražit po zaseocima, a i onda mu mrka kapa.
Mislim da je samo da mi napakosti, al isto ću razmotriti promjenu brave.

Post Reply