Suzuki GSR600

Sto se sve danas vozi.....
Post Reply
jovan
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Vozim: Honda XR 600 R
Yamaha XTZ 750 ST
Buell XB12X

Re: Suzuki GSR600

Post by jovan » 16 Jun 2016 21:23

Galiot wrote:Jovane,Continental pravi TKC 80 za 17"-ice. Verovatno si gledao fotografije Ducati Panigalea i BMW S 1000 RRa na tim kramponkama. Ali bez obzira na gume,to nije namjena tog motora.
Znam za ove gume, gledao sam ih na KTM-u na super moto tockovima od 17 inca, nego se malo našalih sa ovim kros kramponkama, jer ovaj motor stvarno nije nemijenjen za makadam, šteta bi ga bilo i voziti van asfalta, motor je kao nov.
Janko-NikGold je sve rekao u vezi enduro motora, jedan cilindar, veliki zicani tockovi, to je pravi enduro motor.

Galiot
NLB Moderator
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E

Post by Galiot » 17 Jun 2016 06:26

jovan wrote:
Galiot wrote:Jovane,Continental pravi TKC 80 za 17"-ice. Verovatno si gledao fotografije Ducati Panigalea i BMW S 1000 RRa na tim kramponkama. Ali bez obzira na gume,to nije namjena tog motora.
Znam za ove gume, gledao sam ih na KTM-u na super moto tockovima od 17 inca, nego se malo našalih sa ovim kros kramponkama, jer ovaj motor stvarno nije nemijenjen za makadam, šteta bi ga bilo i voziti van asfalta, motor je kao nov.
Janko-NikGold je sve rekao u vezi enduro motora, jedan cilindar, veliki zicani tockovi, to je pravi enduro motor.
Pisana forma,a ja još pospan pa nisam provalio....

Ja imam motor koji je daleko više prilagođen enduro vožnji pa mi je žao da ga vozim van asfalta,a kamoli naked motor. :)
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki GSR600

Post by Irelevantije » 18 Jun 2016 10:54

VeDzA wrote:Imas mogucnost kod ovoga doktora sto siri enduro virus,da iznajmis KTM 350 i vidis privlacili te ta prica..
Samo se pazi,lijek je gori od bolesti :D :D

Neka je sa srecom motor,ugodne kilometre zelim.
Hvala druže, a čini mi se da ću baš to i uradit.
Neđe kad budu prašinarili po "lakšim" terenima, a ne ovo kad se spuštaju i penju tamo đe ni Gorska služba ne ide bez prijeke potrebe. :lol:
Galiot wrote: Ja imam motor koji je daleko više prilagođen enduro vožnji pa mi je žao da ga vozim van asfalta,a kamoli naked motor. :)
Ma znaš kako, u pravu si, al opet kad pogledam, ja sam njega kupio, ne on mene.
Ne kažem da ga sad treba slomit u komade, al mi nije žao da ga malo isprljam. I opet napominjem, ne bih ga jahao po livadama ka lipicanera, nego samo po nekada na makadamski put da izađe malo.
Sve se to može oprat, ispolirat u najgorem slučaju zamijeniti. Al pošto mi svi savjetujete da to ne radim, onda neću, jer bio bih baš glup kad bih tražio savjet od iskusnijih a onda ga ne poslušam.
Tako da mi je za ovu sezonu asfalt dovoljan, a za sledeću ćemo već pričati o tom da se uzme i neki enduro, da se malo prašinari sa njim.

poka
Ready for DAKAR
Ready for DAKAR
Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor

Post by poka » 18 Jun 2016 17:09

Irelevantije wrote:
VeDzA wrote:Imas mogucnost kod ovoga doktora sto siri enduro virus,da iznajmis KTM 350 i vidis privlacili te ta prica..
Samo se pazi,lijek je gori od bolesti :D :D

Neka je sa srecom motor,ugodne kilometre zelim.
Hvala druže, a čini mi se da ću baš to i uradit.
Neđe kad budu prašinarili po "lakšim" terenima, a ne ovo kad se spuštaju i penju tamo đe ni Gorska služba ne ide bez prijeke potrebe. :lol:
Galiot wrote: Ja imam motor koji je daleko više prilagođen enduro vožnji pa mi je žao da ga vozim van asfalta,a kamoli naked motor. :)
Ma znaš kako, u pravu si, al opet kad pogledam, ja sam njega kupio, ne on mene.
Ne kažem da ga sad treba slomit u komade, al mi nije žao da ga malo isprljam. I opet napominjem, ne bih ga jahao po livadama ka lipicanera, nego samo po nekada na makadamski put da izađe malo.
Sve se to može oprat, ispolirat u najgorem slučaju zamijeniti. Al pošto mi svi savjetujete da to ne radim, onda neću, jer bio bih baš glup kad bih tražio savjet od iskusnijih a onda ga ne poslušam.
neka ti je srecan motor!

ti si zdrav skroz, makar je tako na moj televizor!živio! ;)

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe

Post by Irelevantije » 20 Jun 2016 12:36

poka wrote: neka ti je srecan motor!

ti si zdrav skroz, makar je tako na moj televizor!živio! ;)
Fala druže, živ bio.

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe

Post by Irelevantije » 01 Sep 2016 10:40

Malo padoh.
Ubila me žena Zgofom, ni kriva ni dužna. I to na sred pravca, uključila se sa lijeve strane i presjekla mi put. Nije me veli ni viđela ni čula sirenu.
Malo sam se ugruvao, izrendao za medalju, jer sam se kotrljao 10ak metara, al ništa slomio nisam, sem motor :cry:
Kaciga me spasila. Ostala je rupa u asfalt đe sam se zabo glavom.
Izađe budala do pola puta, ja sviraj, sviraj, ona stade, ja mislio viđela me i kad sam bio na 2 metra, prepriječi mi put.
Steta na motor nije nešto strašna, malo plastika, kofer i pedale, al to se sve da srediti.
Ne bih ga vozio dok mi ne provjere viljušku u servisu, jer sam je pogodio pravo u prednji desni točak.

dub_c
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki vStrom650

Post by dub_c » 01 Sep 2016 10:46

Nista strasno, desava se, samo da si zdravo.

poka
Ready for DAKAR
Ready for DAKAR
Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor

Post by poka » 01 Sep 2016 10:50

dobro je! dok ih ne prodjes nisi prosa. jedino ti je to sigurno.

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe

Post by Irelevantije » 01 Sep 2016 12:15

Al koliko ne obraćaju pažnju, pakao.
Svaki dan po 3-4 puta bježim od budala.
Tačno ću ugradit sirenu sa kamiona i stroboskop na motor.

ramaro
Grijač guma
Grijač guma
Vozim: Honda CB500XA

Post by ramaro » 01 Sep 2016 12:59

Dobro si prošao, a šteta će se popraviti. Bio sam u tvojoj koži jesenas, od tada još više pazim na budale, a naročito na ove sa starim krntijama i isto razmišljam o nekoj jačoj sireni jer idem motorom na posao i masu vozim kroz grad. Ako neko zna za neku jaku sirenu neka podijeli link.

Post Reply