Kawasaki Versys 650 LT

Sto se sve danas vozi.....
sLowRider
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Vozim: GO!!!!!!!

Re: Kawasaki Versys 650 LT

Post by sLowRider » 12 Jun 2016 09:53

Zdrao ga trosio
Bas lijep motorin
Hold your horses, man
Freeride

jovan
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Vozim: Honda XR 600 R
Yamaha XTZ 750 ST
Buell XB12X

Post by jovan » 12 Jun 2016 10:24

Neka je srecan i da te dobro sluzi! Dobar motor, stari model se dobro pokazao, ovaj ce sigurno biti bolji. Vidim da je u uzem izboru bio i NC750, mislim da nijesi pogrijesio, kupio si bolji motor.

Pejamachine
Grijač guma
Grijač guma

Post by Pejamachine » 12 Jun 2016 10:26

Aa neka je sa srecom, da ga zdravo trosis i boljim ga zamijenjo...
A je li LT? Koliko novaca, ne budis skrt sa rijecima :D

Madza
NLB Moderator
Vozim: BMW R1200GS Adventure

Post by Madza » 12 Jun 2016 10:45

Odlican izbor.Super motor...da te zdravo i dugo sluzi!!!

navig8
Stoper
Stoper
Vozim: Kawasaki Versys 650 LT

Post by navig8 » 12 Jun 2016 11:54

Hvala svima! Zdravo bili!

@Kesha - Gume su Dunlop Sportmax D222F - Jos nalijezu tako da ih nisam previse testirao taman kao i motor... ovo za sada leze odlicno na suvom. Bjeh do ade na onaj prilaz dje ima malo pijeska kliza prednji odma znaci iskljucivo sportska guma, asflat. Nema mnogo sare.

@Poka - Razlike skoro da nema u cijeni nego eto kako sam imao lose iskustvo sa hondom te nema bez automatik te nema bez samo ta boja, nema narucivanja do sledece sezone itd. Dok sam se raspitivao o cijeni na vise mjesta. Tako mi je ovaj tip iz NS djelovao najpouzdaniji, imao je crni koji sam ja htio, sa ABS-om i garantovao mi je za koliko ce biti tu. Sve mi se to uklopilo u cijenu koja pise na njihovom sajtu za CG (sa prevozim prevodom itd) tako da nisam htio da vise razmisljam a i cekam jer sam bez motora evo mjesec dana po ovako lijepome vremenu kako prodje koji ja kao ono dijete sa terase kad gleda drugove kako se igraju a on je pod kaznom :)

Ovako sto se tice cijene sjutra predajem tek za registraciju, bez tehnickoga ako sam dobro sracunao oko 315e. Sa ostalim troskovima mislim da cu izaci ukupno tu oko 7800-7900e.

Sto se tice izbora izmedju honde i kawasakija, da ne zvucim kao "kiselo je grozdje" ali mislim da sam uzeo bolji motor i da je na kraju to sto nisu imali dostupnu tu koju sam ja htio ispalo kao dobra sudbina. Nekako sam u startu favorizovao hondu zbog farova, i zato sto sam mislio da je cijena kawasakiju veca jedno 500-800e a da novi model jos nije dostupan jer nedje ranije kad sam zvao rekli su mi da imaju onaj predhodni model, reko ako kupujem novo neka bude model koji je tek izasao a ne na zalasku. Tako isto nisam razmartao stari model honde i ako je razlika u unapredjenju modela honde i kawasakija nebo i zemlja. Ovo je treca generacija i sve nedostatke koje su imali predhodni na ovome su ispravljene i motor pojacan sada ima 69 ks. Narocito sto se tice vibracija koja je bila zamjerka zadnjim modelima koliko sam razumio ugradili su neke gumene stope motora koje su to rijesile. Nisam vozio stari ali ovaj u ovim rezmima rada koliko sada mogu da vozim ih nema uopste. Rezervoar je povecan na 21l trebalo bi oko 350km bez panike dje da se sipa opet. Ima kmpjuter pa cu vam na nekom boljem uzorku reci potrosnju. Kocnice su promjenili i pojacali, vjesanje itd bas je veliki upgrade.

Licno za moj ukus, predhodni stil farova mi je nekako bioupecatljiv i neki njegov trademark, trebace mi vremena da se na ove nove navikenem. Vidim da ljudi koji su sportskije orjentisani nalaze i to kao upgrade ,ja licno bih vise voljeo da su zadrzali stari oblik.

Ne znam ima li ih po CG u Baru nema nijedan cak ni onaj 2013 god samo onaj prvi model da ja znam. Dje god sam do sada se pojavio uglavnom me ljudi pitaju iznenadjeno dje sam uzeo motor i koji je to model uopste...

poka
Ready for DAKAR
Ready for DAKAR
Vozim: Kratkotrajni Turistički Motor

Post by poka » 12 Jun 2016 16:13

po sve mu što si naveo, odlično si trgova! još jednom neka ti je sa srećom!

Galiot
NLB Moderator
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E

Post by Galiot » 12 Jun 2016 17:15

Neka je sa srećom!!
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238

Irelevantije
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki GSR600

Post by Irelevantije » 13 Jun 2016 08:25

Baš lijep motor.
Neka ti je sa srećom i dobro da te služi.

dub_c
Biker wannabe
Biker wannabe
Vozim: Suzuki vStrom650

Post by dub_c » 13 Jun 2016 10:57

Srecan bio!
Strasan motor, zesce mi se svidja!

bokibd
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Vozim: versys 1000

Post by bokibd » 13 Jun 2016 12:14

Sretno! Ja sam sa malim versysom 2008 god. presa skoro 50 000 km bez ikakvih problema i kvarova. A taj motor se i dalje vozi po CG. Sto se tice autonomije vjeruj mi da ces moci dobacit i 450km jer sam ja sa 19L prelazio 400km bez problema.
pokrivanje bazena i terasa, keramicko kompozitni bazeni compasspools.
http://www.alukov.me" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.compasspools.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Post Reply